X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

دانلود مقاله بررسی اصول کلی طرح بیمه خطر زلزله در ایران با word

شنبه 23 اردیبهشت 1396 ساعت 15:15

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسی اصول کلی طرح بیمه خطر زلزله در ایران با word دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسی اصول کلی طرح بیمه خطر زلزله در ایران با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود مقاله بررسی اصول کلی طرح بیمه خطر زلزله در ایران با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسی اصول کلی طرح بیمه خطر زلزله در ایران با word :

سال انتشار: 1372

محل انتشار: هشتمین سمینار بین المللی پیش بینی برای زلزله

تعداد صفحات: 28

چکیده:

کشور جمهوری اسلامی ایران بر رویکمربند زلزله خیزی آلپاید یا آلپ به هیمالیا قرار دارد که حدود 21 درصد ازکل زلزله های جهان در این محدوده جغرافیایی به وقوع می پیوندد.
بررسی های علمی انجام شده مبین این است که وقوع زلزله با درجات متفاوت در کلیه مناطق ایران، قابل پیش بینی است، اگرچه در دهه های اخیر در ایرات نیز همنند بسیاری از کشورهای زلزله خیز جهان، بیمه به عنوان یک وسیله جبران آثار اقتصادی و زیان های ناشی از زلزله شناخته شده و خطر زلزله به صورت خطر ضمنی یا تبعی در بیمه های آتش سوزی، امان خطر مهندسی، عمر و حوادث تحت پوشش قرار می گیرد. لکن متاسفانه در گذشته نه در زمینه معرفی و اشاعه آن درجامع ایران اقدام موثری صورت گرفته و نه چنان که بایسته است موضوع بیمه زلزله مورد بررسی و تحقیق علمی قرار گرفته است.
زلزله خردادماه 1369 استان های گیلان و زنجان هر چند به علتتلفات سنگین جانی و ضایعات شدید مالی واقتصادی حادثه ایناگوار ، فاجعه آمیز و زیان بار بود، اما به علت آن که منشا حرکت و تلاش جهت یافتن راه حل های مناسب برای کاهش خسارات و جبران آثارمادی زلزله گردید، نقطه عطفی در تاریخ این سرزمین به شمار می رود.
مقاله حاضر چکیده ای است از گزارش بررسی گروه تحقیق طرح بیمه زلزله (پروژه 670) که بر اساس مطالعه و بررسی مدل های موجودجبران خسارات زلزله در شش کشور زلزله خیز و با در نظر گرفتن مقتضایات فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و اقلیمیایران به انجام رسیده است .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.